Opening date Exhibition
Friday, 17 September 2021 Modigliani – Picasso. Revoluce primitivistů. Modigliani – Picasso. The Primitivist Revolution Vídeň, Albertina
Wednesday, 28 April 2021 František Skála and Other Works Praha 1, Galerie hlavního města Prahy - Dům U Kamenného zvonu
Monday, 12 April 2021 Studio of Photography II UMPRUM Praha 1, Art & Event Gallery Černá labuť
Friday, 09 April 2021 Toyen: The Dreaming Rebel Praha 1, Národní galerie Praha - Valdštejnská jízdárna
Wednesday, 07 April 2021 Pavel Rajdl: Gentle Light Šumperk, Galerie Jiřího Jílka
Thursday, 01 April 2021 Contemporary Polish serigraphy : The collection of the International Serigraphy Symposium Ostrava 2013 – 2021 Praha 1, Galerie Hollar
Friday, 26 March 2021 Alena Anderlová Praha 1, Galerie Václava Špály
Thursday, 25 February 2021 Muschrooms! Nové Město na Moravě, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě
Tuesday, 16 February 2021 Here and now! Brno, Dům umění města Brna
Wednesday, 03 February 2021 Hand in wool. Bohuslav Reynek in the Context of Pardubice Pardubice, Východočeská galerie v Pardubicích - Zámek
Tuesday, 26 January 2021 Otokar Březina a Jakub Deml: It will be a Glorious Moment Zlín, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně
Thursday, 21 January 2021 Compassion fatigue is over Praha 1, Galerie Rudolfinum
Thursday, 21 January 2021 Vladislav Mirvald: Birds have arrived today Karlovy Vary, Galerie umění Karlovy Vary
Wednesday, 13 January 2021 Afrah Shafiq: Sultana‘s Reality Praha 5, MeetFactory - Galerie Kostka
Wednesday, 13 January 2021 Eva Koťátková: Interviews with the Monster Praha 5, MeetFactory — GALERIE
Thursday, 07 January 2021 Czech Snowboarding History Cheb, Galerie výtvarného umění v Chebu - Retromuseum
Monday, 21 December 2020 Ivana Lomová: Stopping at the usual time Virtuální galerie, Art for Good
Monday, 21 December 2020 Five Centuries of Lords of Pernštejn Pardubice, Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše
Wednesday, 16 December 2020 Vanitas Praha 7, DOX - Centrum současného umění
Saturday, 12 December 2020 Dagmar Šubrtová: Stella Maris Kutná Hora, GASK - Galerie Středočeského kraje