Opening date Exhibition
Wednesday, 09 December 2020 Hand in wool. Bohuslav Reynek in the Context of Pardubice Pardubice, Východočeská galerie v Pardubicích - Zámek
Saturday, 28 November 2020 Water Klatovy, Galerie Klatovy-Klenová — Galerie U Bílého jednorožce
Thursday, 19 November 2020 Architect Miroslav Řepa and his World Pardubice, Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše
Thursday, 19 November 2020 Atlas of new Constellations Pardubice, Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše
Thursday, 19 November 2020 Hannes Egger Ústí nad Labem, Dům umění Ústí nad Labem
Friday, 13 November 2020 Fritz Winter: Umělec documenty od úplného začátku Mnichov, Pinakotéky
Thursday, 12 November 2020 Matej Krén: Mnemocinema Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění
Thursday, 05 November 2020 Art Calls! / FAVU Brno, Dům umění města Brna - Dům pánů z Kunštátu, Galerie 99
Wednesday, 04 November 2020 Michaela Labudová Ústí nad Labem, Dům umění Ústí nad Labem
Friday, 30 October 2020 Kateřina Komm Praha 1, Topičův salon
Thursday, 22 October 2020 About Town, Landscape, Art: Olomouc 1919-1989 Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění
Thursday, 22 October 2020 Jindra Viková and Pavel Baňka: Dialogue with time Praha 1, Galerie U Betlémské kaple
Wednesday, 21 October 2020 Milan Novotný: Don't get confused by colours Praha 1, Nová síň [Praha 1]
Friday, 16 October 2020 Tereza Zelenková Praha 1, Ateliér Josefa Sudka
Thursday, 15 October 2020 New Generation: Echoes of Graphic Art of the Year Praha 1, Galerie Hollar
Thursday, 08 October 2020 Personal Choice - Art Group of Cheb Named CHEVYS Cheb, Galerie výtvarného umění v Chebu
Thursday, 08 October 2020 Jiří Kovanda: Ten Minutes Earlier Brno, Fait gallery
Thursday, 08 October 2020 Karel Adamus: Minimal Metaphores Brno, Fait gallery
Thursday, 08 October 2020 Tomáš Absolon: RAFA MATA Brno, Fait gallery
Thursday, 08 October 2020 Jan Tichý: Paintings and drawings Praha 1, Galerie La Femme