Opening date Exhibition
Wednesday, 03 February 2021 Hand in wool. Bohuslav Reynek in the Context of Pardubice Pardubice, Východočeská galerie v Pardubicích - Zámek
Friday, 29 January 2021 Alena Anderlová Praha 1, Galerie Václava Špály
Tuesday, 26 January 2021 Otokar Březina a Jakub Deml: It will be a Glorious Moment Zlín, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně
Thursday, 21 January 2021 Compassion fatigue is over Praha 1, Galerie Rudolfinum
Friday, 15 January 2021 Jiří Hroník: Comtesse Praha 1, Ateliér Josefa Sudka
Saturday, 09 January 2021 Statue, Sculpture, Object. Collective Exhibition of Selected Sculptors Rýmařov, Galerie Octopus
Friday, 08 January 2021 Jakub Špaňhel in a Church České Budějovice, Dům umění města České Budějovice - Galerie současného umění a architektury
Thursday, 07 January 2021 Czech Snowboarding History Cheb, Galerie výtvarného umění v Chebu - Retromuseum
Thursday, 07 January 2021 Ivan Ouhel, Mimmo Roselli Ivan Ouhel, Mimmo Roselli Praha 1, Nová síň [Praha 1]
Wednesday, 06 January 2021 For Pleasure in Disturbed Times... Mělník, Mekuc - Mělnické kulturní centrum / Masarykův kulturní dům
Wednesday, 06 January 2021 Šárka Hrouzková: Rusting (imprints of corrosion, frottages, collages) Šumperk, Galerie Jiřího Jílka
Friday, 01 January 2021 Zbyněk Sedlecký Liberec, Galerie Prostor 228
Monday, 21 December 2020 Ivana Lomová: Stopping at the usual time Virtuální galerie, Art for Good
Monday, 21 December 2020 Five Centuries of Lords of Pernštejn Pardubice, Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše
Saturday, 19 December 2020 Water Klatovy, Galerie Klatovy-Klenová — Galerie U Bílého jednorožce
Saturday, 19 December 2020 Zuza Banasińska Brno, Dům umění města Brna - Dům pánů z Kunštátu, Galerie 99
Friday, 18 December 2020 Poetry and Performance - Eastern European Perspective Liberec, Oblastní galerie v Liberci
Thursday, 17 December 2020 Peter Paul Rubens and the Master Engravers of Antwerp Praha 1, Národní galerie Praha - Schwarzenberský palác
Thursday, 17 December 2020 Magdalena Jetelová: Between Place and Space Liberec, Oblastní galerie v Liberci
Wednesday, 16 December 2020 Vanitas Praha 7, DOX - Centrum současného umění