pondělí 27. července

úterý 28. července

17:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Architektonické procházky: NEBOURAT! Podoby brutalismu v Praze

středa 29. července

11:00 Galerie Nová síň, Praha 1 - zahájení výstavy Jednota umělců výtvarných "Stopa 2020"

18:00 Dům umění Ústí nad Labem - vernisáž výstavy Parter - opomíjený prostor Masarykovy ulice

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Marie Kapounová: Střídmé doteky

19:00 GHMP - Staroměstská mostecká věž, Praha 1 - večerní komentovaná procházka po Karlově mostě (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

čtvrtek 30. července

17:00 Dům umění a kostel sv. Václava v Opavě - vernisáž výstavy Dalibor Bednář: Lidé

17:00 Dům umění a kostel sv. Václava v Opavě - vernisáž výstavy Pavel Vácha: Od bronzu ke dřevu

18:00 Dům umění města Brna - Dům pánů z Kunštátu - komentovaná procházka BAM - Po stopách Adolfa Loose

18:00 Mekuc - Mělnické kulturní centrum / Galerie Ve Věži - vernisáž výstavy Jaromír 99: FACE TO FACE

18:00 GHMP - Městská knihovna, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Ve věci umění / Pojď blíž – Bienále současného umění Praha

19:00 Galerie Jaroslava Fragnera, Praha 1 - zahájení výstavy Estetika udržitelné architektury 

19:45 Novoměstská radnice, Praha 2 - komentovaná prohlídka Novoměstské radnice: PŘI ZÁPADU SLUNCE 

pátek 31. července

17:00 Památník K. H. Máchy, Doksy - vernisáž výstavy František Doležal: Máchovské inspirace

18:00 Galerie Klatovy / Klenová - kostel sv. Vavřince, Klatovy - vernisáž výstavy Jakub Špaňhel: In gremio matris

sobota 1. srpna

08:00 GHMP - Karlův most, Praha 1 - komentovaná procházka po Karlově mostě (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

14:30 GHMP - Malostranské náměstí, Praha 1 - komentovaná procházka: Z Malostranského náměstí do Chotkových sadů (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

neděle 2. srpna

09:00 GHMP - Bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě, Praha 2 - komentovaná procházka po Vyšehradě (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

14:30 GHMP - Cibulka, Praha 5 - komentovaná procházka po usedlosti Cibulka (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

16:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - komentovaná prohlídka výstavy Kurt Gebauer