pondělí 1. června

10:00 Galerie Prostor 228, Liberec - zahájení výstavy Jakub Janovský

18:00 Galerie Kontrast, Kyjov - vernisáž výstavy Patrik Hábl: Dekonstrukce krajiny

úterý 2. června

17:00 Galerie Nová síň, Praha 1 - zahájení výstavy Moniky Sichrovské „ZELENOV 2020" (pouze pro zvané)

18:00 Literární Kavárna Týnská, Praha 1 - vernisáž výstavy Myšlenka tělem Vladimíra Kiseljova a Skupiny F 

18:00 Galerie kritiků, Praha 1 - zahájení výstavy Collage crew / Česká koláž

středa 3. června

12:00 Galerie Millennium, Praha 1 - zahájení výstavy ASAMBLÁŽE, MALBY, OBJEKTY

16:00 Galerie Nová síň, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Moniky Sichrovské „ZELENOV 2020"

17.00 Dům umění města Brna - komentovaná prohlídka výstavy Martin Zet: Sochař Miloš Zet - zdi, sokly a makety

17.00 8smička – zóna pro umění, Humpolec - komentovaná procházka Sirény #6 #architektura & buřty

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Hana Rysová a Pavel Herynek: Svělem a tuší

čtvrtek 4. června

10:00 Galerie umění Karlovy Vary - Letohrádek Ostrov - Pravda / Krása / Posedlost - Česká moderna 1. poloviny 20.století

10:00 Galerie umění Karlovy Vary - Letohrádek Ostrov - zahájení výstavy Odkud známe Vodníka 

10:00 Galerie Hollar, Praha 1 - zahájení výstavy Karel Hruška: Divadlo světa

16:00 Moravská galerie, Jurkovičova vila, Brno - vernisáž výstavy Eva Eisler - Peter Demek: HOUSE SITTERS

17:00 8smička – zóna pro umění, Humpolec - Večerní škola & umění #abstraktní expresionismus

17:30 SGVU v Litoměřicích - vernisáž výstavy Máchovskou krajinou

17:30 SGVU v Litoměřicích - vernisáž výstavy Poezie obrazem z cyklu Minigalerie

17:30 SGVU v Litoměřicích - vernisáž výstavy Hábl - Cranach

18:00 Galerie Rudolfinum, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Michaël Borremans: The Duck

18:00 Pragovka Art District, Praha 9 - komentovaná prohlídka výstavy LAST AID s kurátorkou a umělci

19:00 Pragovka Art District, Praha 9 - dernisáž výstavy Šťávy – Soli a setkání s umělci

pátek 5. června

sobota 6. června

15:00 8smička – zóna pro umění, Humpolec - Komentovka Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo

neděle 7. června

15:00 GHMP - Zámek Troja, Praha 7 - komentovaná prohlídka výstavy Colorbond (rezervace)

16:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - komentovaná prohlídka výstavy Kurt Gebauer (rezervace)

Vícedenní

6. – 7. června, 10:00–20:00 GHMP - Zámek Troja, Praha 7 - Víkend otevřených zahrad v Zámku Troja (rezervace)