2. března (pondělí)

3. března (úterý)

16:30 GVUO, Ostrava - Komentovaná prohlídka výstavy JACQUES CALLOT: Zrcadlo světa s kurátorem Janem T. Štefanem

17:00 Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně - vernisáž výstavy Grafika starých mistrů ze zámku Buchlovice. Nizozemské umění 16. a 17. století

18:00 GHMP - Městská knihovna, 2. patro - komentovaná prohlídka výstavy Bedřich Dlouhý: Moje gusto s historičkou umění Barborou Kundračíkovou

19:00 Galerie NoD, Praha 1 - vernisáž výstavy Kryštof Strejc: Sám sobě kadeřníkem

4. března (středa)

16:30 MUO - Arcidiecézní muzeum Olomouc - KE 3171 O 96: Pod pokličkou - Komentovaná prohlídka s autory výstavy Hanou Lamatovou a Markem Šobáněm

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - přednáška Štěpán Vácha: Gian Lorenzo Bernini

17:00 Galerie Hollar, Praha 1 - vernisáž výstavy František Hodonský : Dlátem, barvou, kostí

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Jiří Krtička: Do ticha

18:00 Galerie Villa Pellé, Praha 6 - vernisáž výstavy Jiří Franta, David Böhm: Vykladači světa

18:00 GHMP - Dům fotografie, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy 400 ASA: Prostě dokument... s autory Janem Dobrovským a Karlem Cudlínem

18:00 NGP - Klášter sv. Anežky České, Praha 1 - Komentovaná prohlídka výstavy Krásné madony

18:30 Galerie Moderna, Praha 1 - vernisáž výstavy Oldřich Kulhánek: Ecce Homo

5. března (čtvrtek)

17:00 Moravská galerie - Místodržitelský palác, Brno - Tajemství barokního paláce (Komentovaná prohlídka Místodržitelského paláce)

17:30 Galerie Václava Špály, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Davida Moješčíka

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand opening 2020: KURT GEBAUER

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand opening 2020:NEBOURAT! PODOBY BRUTALISMU V PRAZE

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand opening 2020:SEN VE SNU: EDGAR ALLAN POE A UMĚNÍ V ČESKÝCH ZEMÍCH

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand opening 2020:OZVĚNY BENÁTSKÉHO BIENÁLE: STANISLAV KOLÍBAL

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand opening 2020:ODILON REDON – À EDGAR POE

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand opening 2020: MANET V ČERNOBÍLÉ

6. března (pátek)

18:00 8smička, Humpolec - Vernisáž výstavy Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo

19:00 Museum Kampa, Praha 1 - vernisáž výstavy Jan WOJNAR: Celek jsoucna, jsoucí v celku (na pozvání)

7. března (sobota)

sraz v 8:05 - Kolín - Fragnerův Kolín: komentovaná procházka k výstavě Devětsil 1920–1931

14:00 GHMP - Colloredo-Mansfeldský palác, Praha 1 - komentovaná prohlídka historických interiérů Colloredo-Mansfeldského paláce

15:00 8smička, Humpolec -Komentovka Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo

16:00 Galerie Ludvíka Kuby, Poděbrady - vernisáž výstavy Jiří Suchý: Kresleno na kámen

8. března (neděle)

14:00 GHMP - Bílkova vila, Praha 6 - komentovaná prohlídka Ateliéru Františka Bílka

15:00 NGP - Schwarzenberský palác, Praha 1 - Představujeme sbírkovou expozici Staří mistři | Báje, mýty, legendy v dílech starých mistrů