14října (pondělí)

17:00 Invalidovna, Praha 8 - vernisáž výstavy Re_shape/d: děti vs. umělci

18:00 Slovenský dům v Praze, Praha 1 - vernisáž - Pavol Čepček: Terchová - klenotnica folklóru

15. října (úterý)

16:00 Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně - Komentovaná prohlídka výstavy Změny a vize industriální architektury ve Zlíně 1989-2019

17:00 Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně - Komentovaná prohlídka výstavy Vladimír Vašíček (1919-2003) - Stále ve vzniku

17:00 Galerie výtvarného umění v Ostravě - vernisáž Rudolf Sikora: Konec světa? Ekologický komiks

17:00 Galerie výtvarného umění v Ostravě - vernisáž výstavy Otto Gutfreund: Bod zlomu

17:00 Galerie výtvarného umění v Ostravě - vernisáž výstavy Kříž

17:00 Galerie výtvarného umění v Ostravě - vernisáž výstavy Filip Andrejevič Maljavin: Ohrožení Európy

17:00 Jiri Svetska Gallery Prague, Praha 5 - komentovaná prohlídka: Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

17:30 Galerie 207, UMPRUM, Praha 1 - vernisáž výstavy Jiří Procházka a Eulalie Polne

17:30 GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác, edukační centrum, Praha 1 - Příběhy soch II.: Jan Jiří Bendl a raný barok v Čechách

18:00 Obecní dům, Praha 1 - vernisáž výstavy Jiří Sozanský: Amnézie

18:00 Ateliér Josefa Sudka, Praha 1 - vernisáž výstavy Fortepan.hu

16října (středa)

16:00 Dům umění města Brna, Dům umění - Komentovaná prohlídka Theodor Pištěk - ANGELUS

17.00 Galerie výtvarného umění v Chebu - vernisáž výstavy Medaile a plakety ze sbírky GAVU Cheb

18:00 Galerie ŠČigol, Praha 3 - Jozef Gašpierik : I' M R I CH

18:00 Villa Pellé, Praha 6 - Komentovaná prohlídka výstavy Azajtókzáródnak!

18:00 Muzejní a galerijní centrum Valašské Meziříčí - vernisáž výstavy Byla výsadou králů, dodnes je skvostem

18:00 Uměleckoprůmyslové museum, Praha 1 - vernisáž výstavy Obrazy konců dějin 

18:00 Pracovna, Praha 3 - vernisáž Hommage a Robert Vano

18:30 Národní galerie Praha, Veletržní palác, Praha 7- přednáška Ivy Mladičové: Mezi bytím a nebytím | Alberto Giacometti

19:00 Knupp gallery, Praha 1 - vernisáž výstavy děl Petra Nižňanského a Oldřicha Kulhánka: Sochy & grafika

17. října (čtvrtek)

17:00 Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava -  vernisáž výstavy Anežky a Miroslava Kovalových

18:00 GHMP, Dům fotografie, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy J/P/K Jasanský Polák Karny s kurátorkou Olgou Malou a autory Martinem Polákem a Lukášem Jasanským

18:00 Galerie XY, Olomouc - komentovaná prohlídka výstavy Markéta Lisá: Co myslíš

18:00 Pragovka, Praha 9 - Dernisáže na Pragovce / Černý, Mercogliano, Wonderlust

18.30 Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění, Mozarteum - vernisáž výstavy Oltář z Lubiny | Restaurování 2014–2016

18.30 Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění, Mozarteum - vernisáž výstavy Za chrám, město a vlast II

18:30 Galerie Kotelna, Říčany - vernisáž NEBETÓN

19:00 Prostor 39, Praha 3 - vernisáž výstavy Laydeez do Comics - Láska, vztahy, sex

18. října (pátek)

18:00 8smička, Humpolec - vernisáž Retina: Možnosti malby (1989–2019)

19:00 Kavárna dobrodruha, Praha 3 - Vernisáž: Metaportrét (Marina Vasilevskaia)

19října (sobota)

14:00 8smička, Humpolec - komentovaná prohlídka výstavy Retina: Možnosti malby (1989–2019)

14:00 GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác, Praha 1 - komentovaná prohlídka historických interiérů Colloredo-Mansfeldského paláce

20října (neděle)

14:00 GHMP Bílkova vila, Praha 6 - komentovaná prohlídka Ateliéru Františka Bílka