pondělí 26. července

18:00 Mělnické kulturní centrum – Masarykův kulturní dům - zahájení výstavy fotografické soutěže Jazz World Photo 2020

19:30 Dům umění města Brna - letní komentovaná prohlídka s BAMem: Lesná - myslet sídliště

úterý 27. července 

10:30 GHMP - Malostranské náměstí, Praha 1 - komentovaná procházka: Z Malostranského náměstí do Chotkových sadů (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

17:00 Galerie Václava Chada, Zlín - komentovaná prohlídka výstavy Jan Rajlich ml. – Ma(i)krosvět

středa 28. července 

17:00 Západočeská galerie v Plzni - přednáška: Otisky osobnosti, Ikonografie stavebníků v sochařské výzdobě nájemních domů přelomu 19. a 20. století

17:00 Galerie Ludvíka Kuby, Poděbrady - křest katalogu a komentovaná prohlídka výstavy HalfTime s Pastou Onerem

17:00 Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem - komentovaná prohlídka výstavy Put your finger

18:00 NGP - Valdštejnská jízdárna, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Dřevo/řez

18:00 Galerie NoD, Praha 1 - vernisáž výstavy Tim Plamper: EXIT II (The Beloved Dies)

čtvrtek 29. července

17:00 Moravská galerie v Brně - Pražákův palác - komentovaná prohlídka výstavy Jan Rajlich – ART & DESIGN

17:00 Muzeum umění Olomouc - komentovaná prohlídka výstavy Universum + Jan Pamuła

18:00 GHMP - Dům fotografie, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Mlčení, torzo, přítomnost s Jiřím Thýnem a kurátorkou Sandrou Baborovskou

19:00 Eagle Gallery, Šumperk - vernisáž výstavy Pavel Piekar: Discorsi

pátek 30. července

10:00 GHMP - Vyšehrad, Praha 2 - komentovaná procházka po Vyšehradě (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

sobota 31. července

14:00 GHMP - Zámek Trója, Praha 8 - komentovaná prohlídka Zámku Troja

16:00 Galerie Octopus, Rýmařov - vernisáž výstavy DESET. Deset let poutí v Rudě

18:00 Moravská galerie v Brně - Jurkovičova vila - Hradozámecká noc v Jurkovičově vile

17:30 NGP - Valdštejnská jízdárna, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Toyen: Snící rebelka

neděle 1. srpna