Redakce České galerie zaměstnává lidi znevýhodněné na trhu práce, nabízí jim příležitost uplatnit svoje vzdělání a talent v kultuře. Současně podporuje tvůrce, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním, prezentací jejich děl a příběhů ve Skupině F. Již 20 let vydáváme tištěný přehled výstav výtvarného umění, který je zdarma k dispozici v kavárnách a galeriích. V roce 2017 jsme otevřeli zpravodajský a recenzní portál www.ceskegalerie.cz. Prosazujeme zájmy lidí se zdravotním znevýhodněním a vzděláváme veřejnost v oblasti destigmatizace, propojujeme témata duševního zdraví a výtvarného umění, pořádáme přednášky, besedy, výtvarné dílny a autorská čtení. Účastníme se celorepublikové kampaně Týdny pro duševní zdraví. Redakce České galerie je součástí neziskové organizace Fokus Praha, která již téměř 30 let podporuje lidi se zkušeností s duševním onemocněním. Tím, že nás podpoříte, přispějete na udržitelný chod redakce České galerie a realizaci výstav a doprovodných programů Skupiny F. Cíl: 100 000,-Kč Srdečně děkujeme!!!  Fokus Praha, z.ú. Praha www.fokus-praha.cz

květen 2019
pon úte stř čtv pát sob ned
29 30 1 Wednesday, 1 May 2019
2 Thursday, 2 May 2019
3 Friday, 3 May 2019
4 Saturday, 4 May 2019
5 Sunday, 5 May 2019
6 Monday, 6 May 2019
7 Tuesday, 7 May 2019
8 Wednesday, 8 May 2019
9 Thursday, 9 May 2019
10 Friday, 10 May 2019
11 Saturday, 11 May 2019
12 Sunday, 12 May 2019
13 Monday, 13 May 2019
14 Tuesday, 14 May 2019
15 Wednesday, 15 May 2019